S.T.A.L.K.E.R.ium

PBF w realiach gry S.T.A.L.K.E.R. na Białorusi

Ogłoszenie

Zapraszamy do gry!

#1 2014-01-18 14:29:32

Irydius

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-02
Posty: 309
Frakcja: Administrator
Broń podręczna: Ban
Broń główna: Immunitet

Granica

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/46/udvh.jpg


To tutaj trafiają pierwsi stalkerzy. Granica to zaledwie stara brama i dwa budynki, jednak nie zaznasz tu wojskowych. Kiedyś był tu zwykły wojskowy posterunek, jednak z jakiegoś powodu całe wojsko przeniosło się do dawnego Wałasku.

Offline

 

#2 2014-01-19 14:24:48

Frozak

http://forum.stalker.pl/images/reputation/neg.gif Kot

Zarejestrowany: 2014-01-19
Posty: 3

Re: Granica

Zmęczony stalker po długiej drodze doszedł do swojego celu. Inaczej sobie wyobrażał miejsce, do którego zmierzał.  Tam, gdzie doszedł było kilka małych budek, szlaban i droga w nieznane.
Było tam też kilka ognisk, przy których siedzieli inni wędrowcy. Jedli mięsne konserwy i popijali je wódką, rozmawiali między sobą o przygodach, w których brali udział.
Litwin nikogo nie znając podszedł do większego ogniska, i usiadł obok gościa, który grał na gitarze smętne piosenki. Miał on glany, podarte spodnie w moro i wojskową kurtkę, z wyprutą flagą.
Stalker spojrzał się na nowicjusza lecz nie przestawał grać. Pytający wzrok nowego Kota nie dawał mu spokoju, wtedy gitara ucichał a gitarzysta powiedział:
- Jesteś nowy, co?
- Tak. - stalker na chwilę zamilkł po czym kontynuował - Jest tutaj jakiś sklep? Bar?
- Hah, sklep - wysoki stalker zaśmiał się - Słyszeliście go? Sklepu szuka. Słuchaj, tutaj jest kilka budek i ognisk, nic więcej tutaj nie znajdziesz. Możesz najwyżej szukać towaru u innych stalkerów.
- Słyszałem że jest takie coś jak "anomalie", i tworzy to coś rzeczy które są warte fortunę. To prawda?
- Ta, jest takie coś. Tylko jak w to wejdziesz to już z tego nie wyjdziesz. Więc trzymaj się od tego z dala.
- A gdzie to mogę spotkać?
- Chyba powiedziałem żebyś trzymał się od tego z dala, no ale ja Cię trzymać nie będę. Tam za wzgórzem jest kilka, jeśli na serio chcesz tam iść to powodzenia.
- Dzięki. - Stalker mówiąc to wstał i poszedł betonową, popękaną drogą w skazanym przez tubylca kierunku.

Offline

 

#3 2014-01-20 18:50:50

 Zryw

Były sierżant AB

Zarejestrowany: 2013-05-16
Posty: 4

Re: Granica

Zryw nie był w zbyt dobrym humorze. Czuł się wręcz tragicznie po stracie całego oddziału. Szedł przed siebie, nie oglądając się na masakrę, która działa się w opuszczonym budynku kilkaset metrów od niego. Nie obchodziło go to. Wchodził do Zony właściwej. Przekraczał właśnie potężną żelazną bramę. Jednym ruchem zinfiltrował teren wokół niego, po czym zamknął wrota i skierował się ku pobliskim łąkom i pustkowiom....


http://up.oblivionlost.pl/images/74880417887096579660.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpsycholog Piła www Tabletki calominal